COP31 Antalya 2026 — delegasyon otelleri, transferler ve grup lojistiği. COP31 masamızı ziyaret edin →
Elefti Travel
Alanya Center, Alanya

Alanya Livanelı Oteller oteline Antalya Havalimanı transferi

Bu otelin puanı
Alanya Livanelı Oteller
4.4
858 Google yorumu
Elefti Travel'ın puanı
transfer firmanız
4.8
274 Google yorumu

Antalya Havalimanı (AYT) ile Alanya Livanelı Oteller arasında özel bir transfer, karayoluyla 124 km — yaklaşık 1 sa. 58 dk. süren daha uzun bir yolculuk. Elefti Travel sizi terminalinizde sabit bir noktada karşılar ve kesin buluşma bilgilerini varışınızdan bir gün önce WhatsApp'tan gönderir.

Paylaşımlı shuttle yok, yolda başka otel durağı yok — yolun tamamı doğrudan sizin.

124 km
Mesafe
~ 1 sa. 58 dk.
Yolculuk süresi
tek yön €85
Başlangıç
Bu transferi rezerve et
Gidiş-dönüş rezerve et →

Antalya Airport → Alanya Livanelı Oteller

124 km · karayoluyla yaklaşık 1 sa. 58 dk.

Alanya Livanelı Oteller nerede

Alanya Livanelı Oteller, Türkiye'nin Akdeniz kıyısındaki Alanya tatil bölgesinde, Alanya Center içinde yer alır. Antalya Havalimanı'na (AYT) uzaklığı 124 km — karayoluyla yaklaşık 1 sa. 58 dk.. Çevrenin bilinen noktalarından en yakını, yaklaşık 91 km mesafedeki Aspendos (1 sa. 25 dk. araçla); The Land of Legends ise yaklaşık 103 km uzaklıkta. Google'da Alanya Livanelı Oteller, 858 değerlendirmeye göre 5 üzerinden 4.4 puan alıyor.

Araçla mesafeler

Antalya Havalimanı (AYT)124 km~ 1 sa. 58 dk.
Kaleiçi (Antalya)132 km~ 2 sa. 14 dk.
The Land of Legends103 km~ 1 sa. 41 dk.
Düden Şelalesi133 km~ 2 sa. 9 dk.
Aspendos91 km~ 1 sa. 25 dk.

Google Haritalar'a göre yaklaşık sürüş mesafesi ve süresi.

Havalimanı transferinize neler dahil

  • Özel araç — paylaşım yok, başka yolcu beklemek yok
  • Terminalinizde sabit buluşma noktası — kesin bilgiler bir gün önce WhatsApp'tan
  • Canlı uçuş takibi — 2 saate kadar rötarlar ek ücret olmadan karşılanır
  • Otelden alış saatleri kalkıştan bir gün önce WhatsApp'tan teyit edilir
  • Araç başına sabit fiyat, tüm vergiler ve geçiş ücretleri dahil
  • Kendi çocuk koltuğunuzu kullanın (takmaya yardımcı oluruz) veya tek yön adet başına 15 €'ya kiralayın
  • Ekstra ve spor bagajı — bisiklet, golf çantası, sörf tahtası — sığdığında ücretsiz taşınır; lütfen önceden bildirin
  • Varışta nakit (EUR, GBP, USD veya TRY) veya online kartla ödeme

Alanya Livanelı Oteller oteline fiyatlar

AraçTek yönGidiş-dönüş
Minivan · 6 kişiye kadar€85€170
Minibus · 12 kişiye kadar€110€220

Fiyatlar araç başınadır (kişi başına değil). Gidiş-dönüş, tek yön ücretinin tam iki katıdır. Kiralık çocuk koltukları tek yön adet başına 15 €'dur.

Sıkça sorulan sorular

Alanya Livanelı Oteller oteli Antalya Havalimanı'na ne kadar uzaklıkta?

Alanya Livanelı Oteller oteli, Antalya Havalimanı'na (AYT) 124 km uzaklıktadır — özel Elefti Travel transferiyle karayolunda yaklaşık 1 sa. 58 dk. sürer.

Antalya Havalimanı'ndan Alanya Livanelı Oteller oteline transfer ücreti ne kadar?

Antalya Havalimanı'ndan Alanya Livanelı Oteller oteline özel tek yön transfer, araç başına €85 fiyatından başlar; tüm vergiler ve geçiş ücretleri dahildir. Gidiş-dönüş, tek yön ücretinin iki katıdır.

Alanya Livanelı Oteller oteline transfer özel mi, paylaşımlı mı?

Evet — her Elefti Travel transferi özeldir, sadece sizin grubunuz içindir. Paylaşımlı shuttle veya başka otellerde durak yoktur.

Havalimanında nasıl buluşuyoruz?

Elefti Travel'ın Antalya Havalimanı'nın her terminalinde sabit bir buluşma noktası vardır. Varışınızdan bir gün önce terminaliniz için kesin buluşma bilgileriyle WhatsApp'tan mesaj atarız. Otelden havalimanına transferlerde alış saatinizi de bir gün önce WhatsApp'tan teyit ederiz.

Nasıl ödeme yaparım?

Doğrudan şoföre ödeme yapmak için 'Varışta nakit' seçeneğini seçin — EUR, GBP, USD ve TRY kabul ediyoruz. Ya da 'Online öde' seçeneğini seçin; kartla ödeme yapabilmeniz için güvenli bir bağlantı gönderelim.

Ne kadar bagaj getirebilirim?

Standart bagajda, rezerve ettiğiniz araca sığdığı sürece sınır yoktur. Büyük boy bagaj, tekerlekli sandalye, golf çantası, sörf tahtası, bisiklet, diğer spor ekipmanları veya büyük bir bebek arabası varsa uygun bir araç göndermemiz için lütfen rezervasyon formunda veya WhatsApp'ta belirtin. Bu eşyalar sığdığında ücretsiz taşınır.