COP31 Antalya 2026 — delegasyon otelleri, transferler ve grup lojistiği. COP31 masamızı ziyaret edin →
Elefti Travel
Konakli, Alanya

Infinity Beach Hotel Alanya oteline Antalya Havalimanı transferi

Bu otelin puanı
Infinity Beach Hotel Alanya
3.3
567 Google yorumu
Elefti Travel'ın puanı
transfer firmanız
4.8
274 Google yorumu

Antalya Havalimanı (AYT) ile Infinity Beach Hotel Alanya arasında özel bir transfer, karayoluyla 113 km — yaklaşık 1 sa. 45 dk. süren daha uzun bir yolculuk.

Paylaşımlı shuttle yok, yolda başka otel durağı yok — yolun tamamı doğrudan sizin.

  • Özel araç
  • Terminalde karşılama
  • Uçuş takibi
  • Sabit fiyat, geçiş ücretleri dahil
  • Nakit veya kartla ödeme
113 km
Mesafe
~ 1 sa. 45 dk.
Yolculuk süresi
tek yön €85
Başlangıç
Bu transferi rezerve et
Gidiş-dönüş rezerve et →

Antalya Airport → Infinity Beach Hotel Alanya

113 km · karayoluyla yaklaşık 1 sa. 45 dk.

Infinity Beach Hotel Alanya nerede

Infinity Beach Hotel Alanya, Türkiye'nin Akdeniz kıyısındaki Alanya tatil bölgesinde, Konakli içinde yer alır. Antalya Havalimanı'na (AYT) uzaklığı 113 km — karayoluyla yaklaşık 1 sa. 45 dk.. Çevrenin bilinen noktalarından en yakını, yaklaşık 12 km mesafedeki Kleopatra Plajı (15 dk. araçla); Damlataş Mağarası ise yaklaşık 14 km uzaklıkta. Google'da Infinity Beach Hotel Alanya, 567 değerlendirmeye göre 5 üzerinden 3.3 puan alıyor.

Araçla mesafeler

Antalya Havalimanı (AYT)113 km~ 1 sa. 45 dk.
Kleopatra Plajı12 km~ 15 dk.
Damlataş Mağarası14 km~ 20 dk.
Alanya Kalesi17 km~ 31 dk.
Aspendos81 km~ 1 sa. 14 dk.
The Land of Legends92 km~ 1 sa. 30 dk.

Google Haritalar'a göre yaklaşık sürüş mesafesi ve süresi.

Infinity Beach Hotel Alanya oteline fiyatlar

AraçTek yönGidiş-dönüş
Minivan · 6 kişiye kadar€85€170
Minibus · 12 kişiye kadar€110€220

Fiyatlar araç başınadır (kişi başına değil). Gidiş-dönüş, tek yön ücretinin tam iki katıdır. Kiralık çocuk koltukları tek yön adet başına 15 €'dur.

Sıkça sorulan sorular

Infinity Beach Hotel Alanya oteli Antalya Havalimanı'na ne kadar uzaklıkta?

Infinity Beach Hotel Alanya oteli, Antalya Havalimanı'na (AYT) 113 km uzaklıktadır — özel Elefti Travel transferiyle karayolunda yaklaşık 1 sa. 45 dk. sürer.

Antalya Havalimanı'ndan Infinity Beach Hotel Alanya oteline transfer ücreti ne kadar?

Antalya Havalimanı'ndan Infinity Beach Hotel Alanya oteline özel tek yön transfer, araç başına €85 fiyatından başlar; tüm vergiler ve geçiş ücretleri dahildir. Gidiş-dönüş, tek yön ücretinin iki katıdır.

Infinity Beach Hotel Alanya oteline transfer özel mi, paylaşımlı mı?

Evet — her Elefti Travel transferi özeldir, sadece sizin grubunuz içindir. Paylaşımlı shuttle veya başka otellerde durak yoktur.

Dönüş uçuşum için Infinity Beach Hotel Alanya otelinden saat kaçta alınırım?

Yol yaklaşık 1 sa. 45 dk. sürer; dış hat uçuşları için havalimanında 2,5–3 saat ayırın. Saat 14:00'teki bir uçuş için otelden alış genellikle 09:30 civarındadır — kesin saati uçuştan bir gün önce WhatsApp'tan onaylarız.