COP31 Antalya 2026 — delegasyon otelleri, transferler ve grup lojistiği. COP31 masamızı ziyaret edin →
Elefti Travel
Kiris, Kemer

Miramor Garden Resort oteline Antalya Havalimanı transferi

Bu otelin puanı
Miramor Garden Resort
4.0
715 Google yorumu
Elefti Travel'ın puanı
transfer firmanız
4.8
274 Google yorumu

Antalya Havalimanı (AYT) ile Miramor Garden Resort arasında özel bir transfer, karayoluyla 67 km — aşağı yukarı 65 dakikalık bir yolculuk.

Paylaşımlı shuttle yok, yolda başka otel durağı yok — yolun tamamı doğrudan sizin.

  • Özel araç
  • Terminalde karşılama
  • Uçuş takibi
  • Sabit fiyat, geçiş ücretleri dahil
  • Nakit veya kartla ödeme
67 km
Mesafe
~ 1 sa. 4 dk.
Yolculuk süresi
tek yön €55
Başlangıç
Bu transferi rezerve et
Gidiş-dönüş rezerve et →

Antalya Airport → Miramor Garden Resort

67 km · karayoluyla yaklaşık 1 sa. 4 dk.

Miramor Garden Resort nerede

Miramor Garden Resort, Türkiye'nin Akdeniz kıyısındaki Kemer tatil bölgesinde, Kiris içinde yer alır. Antalya Havalimanı'na (AYT) uzaklığı 67 km — karayoluyla yaklaşık 1 sa. 4 dk.. Çevrenin bilinen noktalarından en yakını, yaklaşık 6,4 km mesafedeki Kemer Marina (11 dk. araçla); Phaselis Antik Kenti ise yaklaşık 11 km uzaklıkta. Google'da Miramor Garden Resort, 715 değerlendirmeye göre 5 üzerinden 4.0 puan alıyor.

Araçla mesafeler

Antalya Havalimanı (AYT)67 km~ 1 sa. 4 dk.
Kemer Marina6,4 km~ 11 dk.
Phaselis Antik Kenti11 km~ 14 dk.
Olympos Teleferik (Tahtalı)17 km~ 22 dk.
Kaleiçi (Antalya)52 km~ 1 sa. 5 dk.
Düden Şelalesi65 km~ 1 sa. 6 dk.

Google Haritalar'a göre yaklaşık sürüş mesafesi ve süresi.

Miramor Garden Resort oteline fiyatlar

AraçTek yönGidiş-dönüş
Minivan · 6 kişiye kadar€55€110
Minibus · 12 kişiye kadar€80€160

Fiyatlar araç başınadır (kişi başına değil). Gidiş-dönüş, tek yön ücretinin tam iki katıdır. Kiralık çocuk koltukları tek yön adet başına 15 €'dur.

Sıkça sorulan sorular

Miramor Garden Resort oteli Antalya Havalimanı'na ne kadar uzaklıkta?

Miramor Garden Resort oteli, Antalya Havalimanı'na (AYT) 67 km uzaklıktadır — özel Elefti Travel transferiyle karayolunda yaklaşık 1 sa. 4 dk. sürer.

Antalya Havalimanı'ndan Miramor Garden Resort oteline transfer ücreti ne kadar?

Antalya Havalimanı'ndan Miramor Garden Resort oteline özel tek yön transfer, araç başına €55 fiyatından başlar; tüm vergiler ve geçiş ücretleri dahildir. Gidiş-dönüş, tek yön ücretinin iki katıdır.

Miramor Garden Resort oteline transfer özel mi, paylaşımlı mı?

Evet — her Elefti Travel transferi özeldir, sadece sizin grubunuz içindir. Paylaşımlı shuttle veya başka otellerde durak yoktur.

Dönüş uçuşum için Miramor Garden Resort otelinden saat kaçta alınırım?

Yol yaklaşık 1 sa. 4 dk. sürer; dış hat uçuşları için havalimanında 2,5–3 saat ayırın. Saat 14:00'teki bir uçuş için otelden alış genellikle 10:10 civarındadır — kesin saati uçuştan bir gün önce WhatsApp'tan onaylarız.